top of page

co nabízím

Mým posláním je pomáhat lidem najít jejich skutečný potenciál a dovolit si žít život, o jakém dosud jen snili.

 

Cítíte se zaseknutí ve vaší současné práci/kariéře?

Máte pocit, že si zasloužíte víc?

Pracujete opravdu tvrdě, ale nedostáváte za to to, co byste opravdu chtěli? 

Máte pocit, že nejste dostatečně oceněni?

Jste připraveni posunout se ve vaší kariéře, ale něco vás drží zpátky?

Chcete vydělávat více peněz, ale nevíte jak?

A hlavně...

Jste zjistili, že pracovat pro někoho jiného není nic pro vás a chcete si dělat vše po svém?

Pojďte to změnit!

Vím, jak se cítíte.  Vším tímto jsem si prošla. Dělala jsem všechno proto, abych dostala přidáno, abych postoupila na vyšší pozici, aby získala respekt a cítila se oceněná. Dělala jsem přesně to, co se "tradičně" má dělat. Tvrdě makat, dělat to nejlepší a ještě o hodně moc víc a čekat, že jednou, někdy, se mi to takzvaně vyplatí. 

Asi nebude šokující, že to moc to nefungovalo.  A tak jsem se rozhodla to dělat jinak. Dnes jako kouč pomáhám ostatním se odhodlat ke změně, kterou chtějí udělat.

Osobnímu rozvoji se věnuji více než deset let. Za tu dobu jsem přečetla mnoho desítek knih a absolvovala mnoho kurzů o seberozvoji, o tom jak dosáhnout úspěchu v kariéře i osobním životě a kromě studia jsem nabyté vědomosti a dovednosti úspěšně aplikovala sama na sobě i na svých klientech.

Můj koučink je kombinací technik a metod, které jsem si osvojila během studia intenzivního kurzu brain-based coachingu, které vycházejí z poznatků moderní neurovědy, mých osobních zkušeností a zkušeností získaných během mé praxe s klienty. 

V současnosti nabízím klientům spolupráci prostřednictvím 
mého 1:1 mentorinku, který je určen specificky pro ty, kteří si chtějí rozběhnout online podnikání (služby/online kurzy) a chtějí to rozjet ve velkým!
bottom of page