top of page

REFERENCE

testimonial monča post feed (Facebook Cover) (Facebook Event Cover).png

Jaký posun udělala Monča ve svém online podnikání za pouhých 7 týdnů v mé Mastermind?

(která byla teprve v půlce)

 

Detaily ve videu >>

Testimonials obsahjeklic.png

Míša

Sociální sítě pro podnikatelky a malé značky

Předtím, než jsem vstoupila do programu Kampaně jednoduše, jsem fungovala na základě hodinové sazby, neměla jsem ujasněnou nabídku. Díky programu se mi podařilo ujasnit si svoji hodnotu, upravit portfolio služeb, vytvořila jsem a prodala VIP program pro 5 žen.

 

Během spolupráce s Míšou jsem omezila hodinové konzultace a nabízím spíše dlouhodobé spolupráce. Jsem pyšná na to, že jsem si dovolila pustit klienty, kteří mi nedělali radost. Zdražila jsem své služby. Konečně jsem se dokopala k nastavení emailingu. A hlavně se mi podařilo prodat můj šestitýdenní program. Největší přínos programu vnímám v tom, že jsem se naučila plno technických věcí - prostě jak vše zprocesovat (to mě dřív brzdilo nejvíc) a prodat. 

Míša je prostě jen jedna! A její energie, upřímnost, zkušenosti - to je prostě něco. Rozhodně mi nejvíc dala naše VIP spolupráce, kdy jsem měla možnost svést se na její energii, a když mi docházela, dostala se mi fůra podpory. Kdybych si koupila jen online program, vím, že bych to zase nedotáhla.

Míša kampaně reference.png

Míša

Majitelka e-shopu

Předtím, než jsem k Míši vstoupila do programu Kampaně jednoduše, tak moje podnikání fungovalo stylem vyrobím - vystavím - prodávám. Takto po pár kusech furt dokola.

 

S novým prodejním modelem mám čas, kdy v klidu vyrábím, v klidu nasadím na eshop a pak relativně v klidu prodávám :D Není to chaos, nedělám milión věcí najednou. 

 

Díky kampani jsem zdražila, protože takto nahuštěně jsem zjistila, kolik mi to vlastně vezme reálně času. Ztrojnásobila jsem měsíční příjem (v dubnu) a dostala jsem se přes hranici příjmu vánočního. Tvořím a podnikám ve fázích, které si sama určím, nejsem závislá úplně přesně na tom, kdy kdo nárazově objedná, prodej se děje v jednom krátkém čase.

 

V prodejních kampaních hodlám pokračovat, hodně mě to baví, jinak už ani prodávat nechci :) 

 

Míša je střela, která ti dodá dostatek informací a energie k tomu, aby se ti kampaň podařila v kterékoli fázi tvého podnikání.

Monca reference.png

Monča

NLP Koučka a mentorka pro podnikatelky

Jsem spokojenou absolventkou programu Kampaně jednoduše. Než jsem do programu vstoupila, se svými klienty jsem spolupracovala na bázi konzultací 1:1. Věděla jsem, že pro mě osobně je tento koncept dlouhodobě neudržitelný a chtěla jsem do světa vypustit svůj vlastní online program.

 

V Kampaně jednoduše jsem pochopila, jak si celou kampaň naplánovat, vytvořit, procházet jí a prodávat v ní. Během jednoho měsíce jsem tak prodala v takovém objemu, ve kterém bych své konzultace 1:1 prodávala zbylých 11 měsíců v roce.

 

Nejen, že jsem díky kampaním prodala svůj nový produkt za cenu v řádech desetitisíců, ale taky jsem získala hodnotné know-how, které využívám v dalších kampaních pro sebe i své klientky.

 

Dneska si své online podnikání bez kampaní už nedokážu ani představit. Škálování je jednoznačně to, co moje podnikání posunulo na další level.

vendy candies wix.png

Vendy

Pastry business mentor

Vstoupila jsem k tobě do kurzu kampaní a to jsem ani pořádně nevěděla, co kampaň je. Přitáhla mě jako první tvoje energie a to, že od tebe získám skutečně a v praxi ověřené informace. V podstatě jsem si podle kurzu naplánovala celou kampaň. Jela jsem ji skoro souběžně, takže nebyl čas se nějak bát. Jen jsem si pořád opakovala, že od toho to dělám. Abych zjistila zájem zákazníků, abych si ověřila svůj vlastní záměr, svou důvěru v můj produkt. Aby mě to odstřelilo ;)

 

Tvůj kurz pro mě znamenal hlavně informace, jeden jasný postup, hlavní strukturu, co by v kampani mělo být a proč. Dalo mi to náhled do toho, co všechno je před tím a za tím. Tohle člověk neodkouká u druhých. Něco jsem si ve své první kampani upravila, nebyla jsem ready na živák. To bych v té době asi umřela :D Ale věděla jsem, že ani to mě prostě nezastaví, udělám si to podle sebe, ale hlavně to bude a já tu kampaň pojedu. Mindsetově mě moje první kampaň odstřelila. Měla jsem úspěch a i když jsme byla smířená i s nulou..

 

Tak jsem vydělala skoro 200 tisíc. Byl tam velký rozptyl, co mi přišlo reálné vydělat. Moje niche nikdy nic podobného podle mě neviděla. To je výhoda i nevýhoda v jednom. Můj produkt byl cenově podstřelený, ale pořád tak, abych s tím nebyla úplně v nesouladu.

 

Teď jedu druhou kampaň. Cenu mám skoro trojnásobnou. Vše už jsem si naplánovala intuitivně a ze zkušeností z první kampaně. Bez tvého kurzu bych podle mě nevydělala nic. Možná bych to někdy uprostřed vzdala, zpanikařila. To co je v kampani nejtěžší je podle mě naplánovat strategii a té se pak držet 🙏🏻  Obojímu se v kurzu věnuješ a kladeš důraz na to, jak se člověk bude cítit, kde budou nastává ty největší kameny úrazu a jak s nimi pracovat. Vše se vyplnilo do puntíku!

 

Jsem hodně samostatný člověk, takže mě samostudium vyhovovalo, přesto jsem si během kampaně sehnala koučku. Pokud teď nabízíš kurz s tvojí vlastní podporou - bože, to je kombo se kterým to musí dát každý! A opravdu z toho bude čerpat ještě dlouho a dlouho 😉

jana valentova wix.png

Jana

Online kurzy jednoduše

Kampaně od Míši jsem si koupila, když jsem vyráběla svůj první velký online kurz.

 

Teoreticky jsem tušila, co všechno bych měla dělat, ale mít vše černé na bílém a hlavně podporu od Míši a dalších spolužáků bylo k nezaplacení.

Dělat kampaň je totiž opravdu náročné na psychiku. V průběhu to chce člověk vzdát, pořád se střídají pocity štěstí s pocity méněcennosti. A proto je tak důležité mít se na koho obrátit. Mít někoho, kdo vás to prostě nenechá vzdát.

Já dělala spíš menší kampaň, šlo mi hlavně o to si to vyzkoušet a díky kurzu od Míši vím, že příště to zvládnu rozjet i ve větším měřítku.

Takže pokud přemýšlíte o prodeji přes kampaně a nechcete na to být sami, tak kurz od Míši vřele doporučuju.

Peta Zikova Testimonials mensi.png

S Míšou jsem začala spolupracovat jako začátečník v podnikání, kdy jsem měla krátce po koučovacím výcviku.
Této volby rozhodně nelituju, díky Míše jsem získala naprosté základy pro online podnikání na instagramu, ale hlavně to, že vše začíná především v naší hlavě, kdy každodenní práce na mindsetu je první krok, protože, když neveříte sami sobě, jak chcete úspěšně prodávat?
 
Díky Míše vím, že vytvořit online program a doručit ho klientům nemusí být vůbec složité.
Nejvíc mi vyhovuje, že se k programu mohu vracet zpětně a znovu si projet jednotlivé moduly.
 
Míša mi zkrátka poskytla základní stavební kameny a posunula mě z vystrašeného začátečníka na další level. Nyní mám vše potřebné pro budování online podnikání na instagramu. Po absolvování programu jsem se pustila do tvorby vlastního online programu a po jeho prvním spuštění se zaplnila volná místa na VIP spolupráci. Co víc si přát 😊
 
Míša mi byla vždy oporou, dodávala mi energii, když jsem se cítila ztraceně. Nikdy mi netlačila různé postupy, ale jako mentor předávala cenné rady.
 
Moc děkuji Míšo!

Reference Hanka.png

Před vstupem do programu Z nuly na sto jsem měla rozjeté podnikání, ale nevyhovovalo mi to, jak jsem to měla nastavené. Během trvání programu jsem kompletně překopala byznys model, již neprodávám svůj čas, ale hodnotu!

 

Vytvořila jsem transformační program, který mi zajišťuje pasivní příjem. Jsem chvíli po úspěšné kampani. Spolupráce s Míšou byla skvělá. Míša mi byla oporou - dostala mě zpátky do klidu, když jsem to potřebovala. Podporovala mě a cítila jsem, že mi a ve mě upřímně věří. Dávala mi skvělé vhledy. Nemohla jsem si vybrat lépe!

 

Díky programu Z nuly na sto jsem si přišla na opravdu hodně věcí, že nedokážu vypíchnout jen tu jednu! Tak jich vyjmenuju hned několik. Naučila jsem se zvědomovat a prožívat svůj úspěch, neodkládat ho na až, dovolit si bez podmínek. Naučila jsem se konzistentní práci, osvojila si strategii, plánování a práci na svém mindsetu každý den. Program mě dostal k sobě a to jsem přesně potřebovala. Jak se říká - všechno začíná v hlavě.

 

Míša je profík a svou práci dělá svědomitě a s maximálním nasazením. Je to člověk na svém místě. Ví, co dělá a dělá to prostě skvěle! Je vnímavá a dokáže se na člověka nacítit. Nekritizuje, nechytračí, pomůže klienta navést na jeho ideální cestu. Nestaví vzdušné zámky, neslibuje nemožné. Byla jsem s naší spoluprací nesmírně spokojená a moc Míšu jako mentorku doporučuju!

Vendy.png

Vendy

Koučka & mentorka

Před vstupem do programu Z nuly na sto  jsem měla určitě víc pochyb a míň svobody. Netvořila jsem s takovým zápalem na IG jako teď, neměla jsem svůj online program. Během programu jsem vytvořila svůj vlastní transformační program, který jsem vypustila do světa. Dovolila jsem si přiznat, že nechci mít jen klientky 1:1 a podařilo se mi násobně zvednout ceny.

 

Spolupráce s Míšou byla boží, úžasná, nejlepší! Mám dojem, že to jen těžko mohlo být lepší. Největší úspěch je jednoznačně rozhodnutí do Z nuly na sto Mastermind jít. Dovolit si do sebe a svého podnikání investovat takovou sumu a tolik času, víry a energie. A pak je úspěchem každý další krok, který na této cestě programem vzniknul.

 

Nejdůležitější věc, kterou mi program přinesl je, že jsem se více businessově osamostatnila a začala si více věřit.  Naučila jsem se dělat konkrétní konzistentní kroky a tvořit si svou budoucnost. Z celého programu mě nejvíce bavilo naše osobní propojování!

 

Bylo to pro mě vždycky kotvou, motorem, prostorem, který tam byl jen pro mě. Mastermind byla nejlepší a chtěla bych pokračování. Míša je moje oblíbená nakopávačka. V nejlepším slova smyslu. Srší z ní zkušenosti, uvědomění a vhledy. A dělá mi hodně dobře její energie Tvůrkyně. To, že pro ni nic není nemožné a v tom podporovala celou dobu i mě. Věřila mi dřív, než jsem stihla já věřit sobě a hlavně svému novému businessu.

Barča.png

Barča

Nutriční kouč a mentor

Před vstupem do programu Z nuly na sto jsem se věnovala něčemu, co jsem sice měla ráda, ale dál mě to nenaplňovalo, což bylo těžké si přiznat. Cítila jsem se těsně před vyhořením, marně jsem hledala směr, kterým se vydat. V hlavě jsem měla naprostý chaos a přišlo mi, že nic nedává smysl. Mé podnikání se od vstupu do programu změnilo o 180 stupňů.

Konečně jsem si díky programu dovolila změnit obor svého podnikání a našla jsem se v něčem, co by mě dřív absolutně nenapadlo dělat. Kdybych na to byla sama, nikdy bych se k takové změně neodhodlala.

 

Spolupráce s Míšou byla úžasná. Míša je pro mě naprostý profík, ale zároveň parťačka, která vždy poradí a pomůže. Starala se o mě jako o vlastní a já jsem neskutečně vděčná za to, že jsem s ní mohla spolupracovat. Největší úspěch díky programu je pro mě asi to, že jsem změnila obor podnikání. Co se týče financí, byla jsem vždycky zvyklá mít hezký příjem a finanční jistotu i z předchozího oboru podnikání, ale díky Z nuly na sto se to posunulo na úplně jiný level. A to ještě z daleka nekončím. Díky tomuto programu a Míše jsem do svého nového business programu získala už celkem 10 naprosto úžasných klientů. Nejdůležitější věc, kterou mi program přinesl je to, že je to můj business a já si v něm určuju svoje vlastní pravidla. Naučila jsem se vnímat svou vlastní hodnotu.

 

Míša jako mentorka, koučka je nejlepší!!! Celá naše spolupráce bylo to nejlepší rozhodnutí v mém životě a jsem za něj vděčná každý jeden den. Jestli chcete konečně rozjet své podnikání na plný pecky, nemůžete udělat líp, než oslovit právě Míšu :-)

Dom.png

Dominik

Fitness trenér

Před vstupem do programu Z nuly na sto můj business stagnoval a chtěl jsem udělat změnu. Dnes dělám co mě baví a předávám hodnotu.

 

Spolupráce s Míšou byla naprosto skvělá. Slovy to nejde ani popsat. Nic nebyl problém. Podpora byla vždy perfektní. Nejlepší mentorka, kterou jsem si na své cestě mohl přát.

 

Za největší úspěch díky programu považuji, že jsem překopal celé své podnikání. Změnil jsem obor, i když se mi v minulém dařilo. A začal věci dělat zcela jinak. Díky Z nuly na sto jsem našel novou podnikatelskou cestu a naučil se nové strategie.

 

Celý program od Míši do sebe krásně zapadá jako puzzle a je hodně těžké říct, která část mě nejvíc bavila. Asi jako když by se mě člověk zeptal, jestli mám raději pizzu nebo burger.

 

Neskutečně se mi líbila skupina Mastermind. Skvělá parta lidí, s kterými se chci vídat i po skončení. Ve skupině vidím obrovskou hodnotu.

 

Míša jako mentorka a koučka je pro mě člověk, který je na stejné vlně jako já. Líbí se mi její upřímnost a přímost. Vše Vám řekne narovinu a toho si cením. Zároveň je to skvělý člověk, který umí podpořit a pomoci. Velké díky za ni. 

Terka

Lektorka češtiny pro cizince

IG @ceskysterkou

Míša do mého života přišla jednou v noci, když jsem nemohla spát a projížděla jsem Instagram. Ve stories mluvila na téma směna mého času za peníze. Musím říct, že mě to zasáhlo a říkala jsem si, že ta holka asi ví o čem mluví. V mém oboru - lektor jazyka - je zažitá mantra lektorů - všem a za nízkou cenu!


Když jsem oslovila Míšu, byla jsem v situaci, kdy jsem odcházela z jazykové školy, protože jsem za 300 korun na hodinu nechtěla dělat a chtěla jsem si dělat věci po svém.


V tu chvíli jsem věděla, že pokud chci něco změnit a nevyměňovat čas za peníze, tak teď nebo nikdy!  A věděla jsem, že Míša je ta, která mi může pomoct. Mluvila o věcech jasně, přesně, výstižně, bez "ezo-blábolů" a připravená nakopat zadky.
Pokud se v nějaké marketingové chytré knize, píše, že lidem velká investice trvá 24 dní, musím říct, že já jsem do 24 sekund věděla, že je to člověk se kterým chci spolupracovat, a do 24 hodin jsme seděly na discovery callu. Šla jsem do toho s tím, že pokud chci, aby někdo chtěl dávat peníze mně, musím je nejdřív poslat já. Neváhala jsem ani minutu.


Míša mě vtáhla a přitáhla k sobě její energií a už nepustila.


Celých 10 týdnů tady byla se mnou. Kryla mi moje záda, ale zároveň šla pár kroků přede mnou. Když jsem si že všeho sedla na zadek, pomohla mi vstát. Po každém sezení jsem cítila, že můžu rukama skalu lámat. Byla tu, posílala mi zprávy a hlasovky. Pomáhala mi pochopit a přeložit do srozumitelné řeči situace, které se mi dějí.


Během 10 týdnů jsem vystřelila jako raketa, protože Míša hořela a mohla mě zapálit. Vytvořila program, zvýšila ceny a udělala si jasno v tom, kdo jsem já, kdo je můj ideální klient a s kým a jak chci spolupracovat.


Program, který jsem absolvovala, byl skvělé strukturovaný, jasný a propracovaný. Pracovní listy jsou přehledně zpracované a dobře zacílené na program.

 

Míšo, díky za skvělou práci, kterou děláš. ♥️

Terka.png

Míša do mého života přišla jednou v noci, když jsem nemohla spát a projížděla jsem Instagram. Ve stories mluvila na téma směna mého času za peníze. Musím říct, že mě to zasáhlo a říkala jsem si, že ta holka asi ví o čem mluví. V mém oboru - lektor jazyka - je zažitá mantra lektorů - všem a za nízkou cenu!


Když jsem oslovila Míšu, byla jsem v situaci, kdy jsem odcházela z jazykové školy, protože jsem za 300 korun na hodinu nechtěla dělat a chtěla jsem si dělat věci po svém.


V tu chvíli jsem věděla, že pokud chci něco změnit a nevyměňovat čas za peníze, tak teď nebo nikdy!  A věděla jsem, že Míša je ta, která mi může pomoct. Mluvila o věcech jasně, přesně, výstižně, bez "ezo-blábolů" a připravená nakopat zadky.
Pokud se v nějaké marketingové chytré knize, píše, že lidem velká investice trvá 24 dní, musím říct, že já jsem do 24 sekund věděla, že je to člověk se kterým chci spolupracovat, a do 24 hodin jsme seděly na discovery callu. Šla jsem do toho s tím, že pokud chci, aby někdo chtěl dávat peníze mně, musím je nejdřív poslat já. Neváhala jsem ani minutu.


Míša mě vtáhla a přitáhla k sobě její energií a už nepustila.


Celých 10 týdnů tady byla se mnou. Kryla mi moje záda, ale zároveň šla pár kroků přede mnou. Když jsem si že všeho sedla na zadek, pomohla mi vstát. Po každém sezení jsem cítila, že můžu rukama skalu lámat. Byla tu, posílala mi zprávy a hlasovky. Pomáhala mi pochopit a přeložit do srozumitelné řeči situace, které se mi dějí.


Během 10 týdnů jsem vystřelila jako raketa, protože Míša hořela a mohla mě zapálit. Vytvořila program, zvýšila ceny a udělala si jasno v tom, kdo jsem já, kdo je můj ideální klient a s kým a jak chci spolupracovat.


Program, který jsem absolvovala, byl skvělé strukturovaný, jasný a propracovaný. Pracovní listy jsou přehledně zpracované a dobře zacílené na program.

 

Míšo, díky za skvělou práci, kterou děláš. ♥️

Terka

Lektorka Češtiny pro cizince

Petra.png

Petra

Majitelka kosmetického salonu

Spolupráce s Tebou, to je kvantový skok v přímém přenose :-)


Cíl byl posunout se: myšlení, prožívání, finance a podnikání, ale i vztahy...  přesně to se stalo a stále se teď děje a rozvíjí!


Na sezeních jsi velmi vnímavá a citlivá.

 

Tvoje podpora je skvělá: hlasovky, maily, zprávy - to jsem hodně oceňovala.


Vždy jsi přesně vystihla a popsala situaci a pomohla mi utřídit si myšlenky a hlavně převézt vše do praxe.

Daří se mi teď ve všech oblastech života. Plní se mi přání (a to teda pěkně rychle!).


A jde to všechno s lehkostí... Děkuji.

Martina.png

Martina

Městská šamanka

Michaela dokázala v rámci našich konzultací udělat z mých slabostí přednosti, což mi dodalo velkou sebedůvěru v podnikání, sebeohodnocení a ve všech mých dalších krocích vpřed.

 

Dokáže být za všech okolností velkou oporou a motivuje mě na mé cestě.

 

Kromě vyloženě praktických znalostí ohledně sociálních sítí, výběru klienta či propagace mi pomáhá s psychickými bloky a strachy.

 

Velmi dbá na to, abych se v podnikání cítila dobře, používala vlastní energii, tvořivost, nápady a nekopírovala pouze marketingové strategie jiných. Cítím se sama se sebou spokojená a nebojím se posouvat vpřed.

Tereza.png

Tereza

Ilustrátorka, Zakladatelka projektu PIŇATA

Už delší dobu jsem se rozhodovala jít za svým snem, ale pořád jsem si nebyla jistá, zda je ta správná doba. 

 

Moje intuice se vyplatila a jak říká Míša, investujete hlavně do sebe.

 

Úplně mě přenastavila, začala jsem vidět věci jinýma očima a pustila se do práce. Najednou bylo víc než jasné, že teď je ta správná doba na změnu! Zahodit neúspěchy z minulosti bylo to nejtěžší a nejlepší co mne posunulo mílovými kroky.

 

Míša mě, kritizovala, nakopávala, vedla za ruku a povzbuzovala. Jsem jí za to nesmírně vděčná, že mě dokopala až sem! Byla to ta nejlepší investice do sebe:-).

 

Díky za vše.

Zbyněk.png

Zbyněk

Trenér řízení, Tvůrce projektu Jezdi zkušeně

Do Míšinýho desetitýdenního programu jsem se přihlásil v době, kdy už jsem se nějakou dobu snažil podnikání rozeběhnout. Dostal jsem se ale do fáze, kdy jsem byl „zacyklenej“ na každodenních činnostech a vlastně jsem nevěděl, co mám dál dělat. Neměl jsem vizi, nevěděl jsem, jak tvořit obsah na sociálních sítích, furt jsem dělal dokola pár věcí, který jsem někde odkoukal a nikam se to neposouvalo. Vlastně jsem ani nevěděl, komu chci prodat.


V ten moment jsem cítil, že mám dvě možnosti - buď to takhle tlačit dál a za měsíc se na to vykašlat, protože už jsem fakt nemohl. Nebo najít někoho, kdo mi řekne, co a jak mám dělat.

Jak to vypadá o 10 týdnů později? 

Mám strategii na obsah na sociální sítě, aktivně prodávám na IG. Mám hotový produkt a jasně specifikovanou cílovku. Přesně vím, co dělám, proč to dělám a s jakým cílem. V programu jsem se dověděl tolik informací, že ještě několik týdnů po skončení jsem si nestihl všechny tipy „vyzkoušet“ , mám prostě rady do zásoby! :) Míšin support byl po celou dobu naprosto skvělej! Nikdy se mi nestalo, že bych nevěděl, co se po mně chce. Jakákoliv otázka nebo pochybnost mi byla vždycky hned zodpovězena a vlastně šlo všechno úplně hladce. Program je nacpanej skvělejma infromacema a každej týden jsem měl několik „WOW“ momentů :) 


To, kam jsem se posunul za 10 týdnů s Míšou, bych sám zkoušel (bez přehánění) roky. A to za předpokladu, že bych to nevzdal. Což by se nejspíš stalo. 

Ve zkratce - jestli chcete rozjet online byznys, prostě do programu jděte! Budete překvapení, jak vás to posune a po pár prvních modulech vám bude jasný, že to byly nejlíp investovaný peníze. A nejspíš je vyděláte zpět dřív, než program dokončíte :)

Nela.png

Míša je skvělá koučka a má pro koučování neuvěřitelný cit a talent. Dokáže se na mě perfektně naladit, sezení s ní jsou uvolněné, klidné a plné inspirace a pochopení.

 

Díky tomu, že si Míša pečlivě píše zápisky, které mi pak posílá, se můžu během sezení soustředit jen na své myšlenky a zpětně si pak listovat v jejích poznámkách a vidět, jaký posun jsem kde udělala, a která ze svých předchozích mylných přesvědčení jsem už překonala.

 

Za těch pár posledních měsíců spolupráce cítím velký posun a přišla jsem si na řadu pro mě důležitých věcí, za což Míši moc děkuju. Cením si i toho, jak moc otevřeně je schopna sdílet svůj příběh a své zkušenosti.

To, s jakou lehkostí a přirozeností Míša koučuje, je pro mě, vzhledem k tomu, že se koučováním taky zabývám, velkou inspirací a doporučila bych ji každému, kdo by se rád v životě posouval dál a uvítal by k tomu parťáka, který ho na této cestě bude na první pohled velmi nenápadně, zato se skvělými výsledky doprovázet, motivovat a inspirovat.

Nela

Koučka a kariérní mentorka

Testimonials luboš.png

Luboš

Lead Software Architect

K možnosti využití osobního kouče pro zlepšení osobního i profesního života jsem se dostal úplnou náhodou a musím říct, že toho v žádném případě nelituji.

 

Míša, která je umí pokládat správné (a někdy trochu překvapivé) otázky, díky kterým jsem začal uvažovat úplně novým způsobem. V práci i osobním životě jsem se omezil na slovo “dobrý”, ale nevěděl jsem jak dosáhnout toho aby byl “skvělý”.

 

Díky Míše jsem nyní na dobré cestě obě tyto stránky života posunout  o mnoho úrovní dopředu. Zde je důležité podotknout, že nic z toho za vás váš kouč neudělá, pouze vás dokáže správně nasměrovat a přesně to Míša mistrovsky zvládá.

 

Koučování bych doporučil každému kdo nechce celý život stát na jednom místě a má touhu chtít od života něco víc.

bottom of page