top of page

Můj business vyrostl z nuly na milion během
6 měsíců. Nemusí to trvat roky.

BASFoto.cz - Misa Seko - LightStudioPraha - fb-6998.JPG

Svůj business jsem vystřelila z naprostý nuly. Nula sledujících na instagramu. Nula kontaktů.  Vše jsem vybudovala z ničeho. Byla to náhoda, nebo štěstí?

Jasně, že ne!

Zajistí vám certifikace klienty? Ne. Zajistí vám klienty krásné webovky? Ne. Zajistí vám snad dokonalá grafika klienty? NE!

Toto mi došlo hodně brzo a než abych to celé odpískala, tak jsem investovala do business programu, kde jsem pochopila, co je potřeba k tomu, abych měla platící klienty!

Můžete být naprosto skvělí v tom, co děláte a stejně budete neviditelní, pokud nebudete vědět, jak budovat svůj business a svoji značku.

Nezapomínejte, že dovednosti a znalosti jsou jen jedna část. Vědět, jak se propagovat a prodat je ve výsledku mnohem důležitější. 

Žádný prodej = žádné podnikání.

V podnikání se pohybuju od děství. Vyrostla jsem v podnikatelské rodině. Byla jsem vždycky součástí rodinného podniku a už od mala jsem na první pohled viděla věci, které nefungovaly, i to jak by se daly zlepšit a dělat je efektivněji. Ale hlavně mi bylo od začátku jasné, že podniky a firmy tvoří lidé. Vše je nakonec stejně jen o lidech. Úspěšná firma je vždy vedená někým, kdo má ten správný mindset, kdo se nebojí riskovat a kdo nepřestane, dokud to celé nebude fungovat.

 

V moji generaci bylo cool jít na vysokou, a tak jsem vystudovala ekonomii a mezinárodní vztahy, v oboru jsem ale nezůstala. Pracovala jsem dva roky v daních a byla to ta nejnudnější práce, jakou jsem si pro sebe dokázala představit. Už tehdy mi bylo jasné, že škrobené prostředí korporace není nic pro mě.

 

Kompletně jsem změnila obor a šest let jsem pracovala v IT, což byla nezapomenutelná zkušenost plná skvělých zážitků a životních lekcí, ale časem mi došlo, že jako zaměstnanec spokojená nebudu nikdy, protože v zaměstnání budou existovat vždycky stropy a limity a není tam prostor pro neomezený růst a hlavně - pro to si dělat věci po svém!

 

Takže i když mě práce v IT bavila, tak jsem vždy cítila, že chci dělat něco, co mě odjakživa naplňovalo a to byla pomoc lidem. Přestože jsem intuitivně koučovala mé blízké a známé celé roky, chtěla jsem více. Chtěla jsem se tomuto věnovat na plno.

Nejdříve jsem se přihlásila na půlroční intenzivní kurz neuro-based koučinku a začala se koučinku profesionálně věnovat. Nejčastější téma mých klientů byla touha dostat se ze zajetí zaměstnání a rozjet si svůj vlastní online business. Mně se to podařilo a chtěla jsem tuto zkušenost předat druhým a od té doby se zabývám čistě business mentorinkem.

Rozjet si vlastní online podnikání nemusí být ani složité, ani to nemusí trvat roky. Ale potřebujete vědět, jak na to. Já jsem si tím sama prošla, tak vím přesně, jak to udělat. A můžu vám s tím pomoct.

 

Pokud máte zájem o spolupráci se mnou, v současnosti nabízím půroční intenzivní 1:1 mentorink a můj program pro začínající online podnikatele Z nuly na sto.

bottom of page