top of page

Chceš promovat svou značku online, ale nevíš jak?

JSI NA SPRÁVNÉM MÍSTĚ

KDO JSEM

15 LET V RODINNÉ FIRMĚ

 

2 ROKY V KORPORÁTNÍCH DANÍCH

6 LET VE VÝVOJI SOFTWARU NA TECHNICKÝCH A VEDOUCÍCH POZICÍCH

 

TŘETÍM ROKEM VE VLASTNÍM PODNIKÁNÍ V ONLINE PROSTORU SOCIÁLNÍCH SÍTÍ

 

150+ SPOKOJENÝCH ZÁKAZNÍKŮ

Jsem Míša a jsem tady pro ty z vás, kteří chcete podnikat co nejefektivněji a živit se tím, co vás naplňuje. Nebudu vám slibovat nesmysly, ani do vás valit stokrát omílané (a stejně nefunkční) strategie. 

Co dělám? Pomohu vám si vytvořit vlastní unikátní značku (nejen) na sociálních sítích, vybudovat komunitu a naučit vás prodávat své produkty tak, abyste se v prodeji cítili dobře. Zbavuju online podnikání a vše kolem něj nánosů balastu, složitostí a mýtů. A taky lží a "vyhajpovaných" slibů.

 

Nebudu vám tvrdit, že do zítřka můžete vydělat svůj první milion. Ale podpořím vás v tom, abyste své podnikání rozběhli co nejdřív. Pokud už jste byli ve spoustě business programech a pořád stojíte na místě, tak s mým vedením a podporou se konečně rozjedete. U mě a se mnou se věci reálně dějou.

Nabídnu vám praktické kroky, funkční strategie a vedení, které vás vystřelí ve vašem online podnikání rychle. Nemusíte dělat věci složitě, nebo neautenticky.

Sama jsem si prošla dlouhou cestou a rozhodně to nebylo snadné. Ale vždycky jsem věděla, kam směřuju a nikdy jsem ze své cesty neuhla.

 

Můžete dělat věci jinak. A hlavně po svém.

About
BASFoto.cz - Misa Seko - business portret -fb-8544.jpg
Contact
Kontakt

Děkuji za zprávu. Ozvu se zpět, jakmile to bude možné.

bottom of page