top of page

kDO JSEM

foto web3.jpg

"Chci předat ostatním to,

čím jsem si sama prošla."

Mojí vášní a posláním je pomáhat lidem na jejich cestě k lepším vztahům, kariéře, finanční stabilitě a celkově lepším životě, o kterém sní. Za svůj život jsem potkala spoustu talentovaných, inteligentních, skvělých můžů i žen, které na cestě za jejich sny blokovalo nízké sebevědomí, limitující přesvědčení nebo obavy z názoru ostatních. Sama jsem byla jednou z nich a proto při koučování můžu rozumět tomu, jak se mí klienti cítí, nebo co prožívají.

 

Přestože jsem vystudovala magisterský obor na Ekonomicko-správní fakultě Masarykovy univerzity, v oboru jsem nezůstala. Pracovala jsem dva roky v daních a byla to ta nejnudnější práce, jakou jsem si pro sebe dokázala představit. Kompletně jsem změnila obor a šest let jsem pracovala v IT, což byla nezapomenutelná zkušenost plná skvělých zážitků, životních lekcí a hromady kolegů, kteří se mnou nechali koučovat (často u vína :-)).

 

I když mě práce v IT bavila, tak jsem vždy cítila, že chci dělat něco, co mě odjakživa naplňovalo a to byla pomoc lidem. Přestože jsem intuitivně koučovala mé blízké a známé celé roky, chtěla jsem více. Chtěla jsem se tomuto věnovat na plno.

V roce 2019 jsem se přihlásila na půlroční intenzivní kurz neuro-based koučinku, kde jsem získala jak teoretické znalosti, tak především rozsáhlou praxi. Kurz jsem zakončila ICF certifikací a nyní se koučinku věnuju profesionálně. 

Na co se v koučování zaměřuju?

Orange stripe.png
Sebehodnota

Téma sebehodnoty a nastavení si svých vlastních hranic je z mého pohledu úplně prvním krokem na cestě za naplněným životem a hlavně takovým, jaký ho chcete mít - cokoliv to může pro vás znamenat.

 

Jestliže...

 • Neumíte říkat ne

 • Záleží vám na názoru ostatních více než na svém vlastním

 • Žijete život na základě očekávání druhých

 • Potřeby ostatních jsou před vašimi vlastními

 • Jste vždy na posledním místě

 • Snažíte se lidem zavděčit za každou cenu

 • Snažíte se být někým jiným

 

… a přesto to nefunguje. Zjistíte, že...

 

 • Druzí lidé si vás i přes všechnu vaši snahu stále neváží

 • Cítíte se nedoceněně

 • Nikdo nevidí, co ve vás je

 • Máte pocit, že vám nikdo nerozumí

 • Žijete v konfliktu, protože říkáte ano, ale chcete říct ne

 • Máte pocit, že do svého života přitahujete stále ty stejně špatné lidi

 

Vážit si sama sebe, stát si za svým, být tím, kým opravdu jsem, říct nahlas to, co si myslím. Žít ve své pravdě. Myslet, jednat a žít to, co chci já je cesta, jak dosáhnout toho, že si mě budou vážit i ostatní. Je třeba začít u sebe. Jednoduše se to říká, hůř dělá. Been there, done that. 

 

Pokud netušíte, jak si postavit vlastní hranice a zároveň přitom všechny kolem neposlat do oněch míst, můžu vám s tím pomoci.

Orange stripe.png
Kariéra

Pevně věřím v to, že být úspěšný, chtít od života víc, neustále se posouvat, růst a rozvíjet je ta nejvíce přirozená věc. Spousta z nás “trčí” v zaměstnání, které je nebaví, nemluvě o nějakém naplnění, výměnou za imaginární jistotu. Spousta z nás by se chtěla posunout, dělat, co je baví, ale nemají odvahu. Někteří se bojí změnit obor, protože si myslí, že nejsou dost kvalifikovaní, dost vzdělaní, nemají dost zkušeností. 

Pokud máte v sobě víru a odhodlání to změnit, máte z půlky hotovo. 

Každý máme strach, při každé změně jsem ho měla taky.

Když jsem se přihlásila na úplně jinou univerzitu a na úplně jiný magisterský obor, který neměl nic společného s tím, co jsem studovala na bakaláři. 

Když jsem po škole šla pracovat do daní, o kterých mě nikdo nic na univerzitě nenaučil (přirozeně).

Když jsem absolutně znuděná daněmi šla po dvou letech pracovat do úplně jiného oboru, IT, který s daněmi a mými vystudovanými obory neměl (opět) vůbec nic společného.

Když jsem se po šesti letech v IT rozhodla, že chci konečně dělat to, co vnímám jako mé poslání - pomáhat lidem prostřednictvím coachingu - doplnila si vzdělání a rozjela si vlastní business.


 

Sedí na vás něco?

 

 • Vaše práce vás nebaví, chcete si postavit vlastní business, ale nevíte jak na to

 • Máte rádi svou práci, ale zároveň máte pocit, že máte na víc

 • Máte rádi svoji profesi, ale už nechcete žít sen někoho jiného a chcete si to dělat po svém

 • Anebo… máte každé ráno pocit, že už ve své práci nevydržíte ani den navíc a v šuplíku máte pro jistotu předchystanou výpověď :-)

 

Jestliže máte silnou touhu něco ve svém životě změnit a potřebujete podporu, jsem tady pro vás.

Orange stripe.png
Peníze

Peníze, bohatství a majetek jsou často skloňovaná slova a často zbytečně kontroverzní téma. Je normální a přirozené chtít vydělávat víc, mít více peněz a být bohatý. Přesto mnoho lidí tvrdí, že peníze jsou původcem všeho zla, peníze kazí charakter a jiná rčení.

Můj názor je, že pokud nemám peníze, nikomu a ničemu to nepomůže. Pokud se budu denně strachovat o to, zda si můžu koupit to a ono, zaplatit nájem nebo leasing, nezbyde mi v životě čas a energie na nic jiného a zcela se z něj může vytratit radost. 

Pokud budu vydělávat spoustu peněz, tak můžu směřovat spoustu energie a času někam jinam. Pomáhat druhým, třeba těm, kteří neměli tolik štěstí. Nejdříve blízkým, pak klidně i celému světu, jako to mnozí bohatí lidé i dělají.

Potkala jsem ve svém životě spoustu dobrých i zlých lidí.

To kolik měli na účtu, nehrálo roli. 

Kolem peněz existuje spousta limitujících přesvědčení. Asi největší z nich je, že sami nevěříme, že můžeme vydělávat víc. Mnohem víc. A navíc si vydělávat tím, co nás baví a naplňuje.

 

Když jsem krátce po světové finanční krizi nastupovala do své první “opravdové práce”, brala jsem zhruba tolik, kolik je dnes minimální mzda. Bylo to frustrující, ale přijala jsem to. Nesmířila jsem se s tím a začala na sobě pracovat. Za pět let jsem začala vydělávat 10x tolik.

 

Jde to. Je to možné.

Můžu vás naučit, jak na to.
 

Mé vzdělání a certifikace v oblasti koučinku
 • NeuroLeadership s.r.o. - Kurz BASIC & PROFESSIONAL - Certifikovaný kouč (ICF)

 • MŠMT - Rekvalifikační kurz Kouč

 • Amanda Frances Inc - Become a Money Making Coach Course for Life Coaches

bottom of page