top of page

co nabízím

Mým posláním je pomáhat lidem najít jejich skutečný potenciál a dovolit si žít život, o jakém dosud jen snili.

 

Cítíte se zaseknutí ve vaší současné práci/kariéře?

Máte pocit, že si zasloužíte víc?

Pracujete opravdu tvrdě, ale nedostáváte za to to, co byste opravdu chtěli? 

Máte pocit, že nejste dostatešně ocenění?

Jste připraveni posunout se ve vaší kariéře, ale něco vás drží zpátky?

Chcete vydělávat více peněz, ale nevíte jak?

Anebo...

Jste zjistili, že pracovat pro někoho jiného není nic pro vás a chcete si dělat vše po svém?

Pojďte to změnit!

Vím, jak se cítíte.  Vším tímto jsem si prošla. Dělala jsem všechno proto, abych dostala přidáno, abych postoupila na vyšší pozici, aby získala respekt a cítila se oceněná. Dělala jsem přesně to, co se "tradičně" má dělat. Tvrdě makat, dělat to nejlepší a ještě o hodně moc víc a čekat, že jednou, někdy, se mi to takzvaně vyplatí. 

Asi nebude šokující, že to moc to nefungovalo.  A tak jsem se rozhodla to dělat jinak. Dnes jako kouč pomáhám ostatním se odhodlat ke změně, kterou chtějí udělat.

Osobnímu rozvoji se věnuji více než deset let. Za tu dobu jsem přečetla mnoho desítek knih a absolvovala mnoho kurzů o seberozvoji, o tom jak dosáhnout úspěchu v kariéře i osobním životě a kromě studia jsem nabyté vědomosti a dovednosti úspěšně aplikovala sama na sobě i na svých klientech.

Můj koučink je kombinací technik a metod, které jsem si osvojila během studia intenzivního kurzu brain-based coachingu, které vycházejí z poznatků moderní neurovědy, mých osobních zkušeností a zkušeností získaných během mé praxe s klienty. 

empty strip.png

1:1 KOUČINK

Jak pracuji s klienty?

 

Budeme se potkávat pravidelně přes Skype, Whereby nebo jinou platformu. Nabízím balíčky čtyř, osmi nebo dvanácti sezení. Samozřejmostí je, že vše, co budeme sdílet během sezení, zůstane důvěrné. 

Můj koučink je kombinací koučovacích metod spojených s mentorinkem. Do samotného koučinku zahrnuji poznatky a vědomosti nabyté během mé vlastní cesty seberozvoje, a to především nejnovější poznatky z neurovědy  a epigenetiky. 

Během sezení ode mě můžete čekat absolutní přijetí, pochopení, podporu a bezpečný prostor na to říct vše, co chcete, naprosto bez filtru. S mými klienty otevřeně sdílím své vlastní zkušeností, úspěchy i neúspěchy, které mě provázely během mé vlastní cesty.
 

Pomůžu vám najít vaše skutečné poslání, rozjet vaši kariéru nebo vlastní business a vydělat přitom konečně nějaké pořádné peníze ;-)

Jak vypadá 1:1 koučinkové sezení?

sipka%20duhova_edited.jpg
sipka%20duhova_edited.jpg
sipka%20duhova_edited.jpg
sipka%20duhova_edited.jpg
sipka%20duhova_edited.jpg

Zaměříme na zvýšení a posílení vašeho sebevědomí, sebedůvěry a sebehodnoty

Podíváme se na to, co vám brání dělat/začít/žít to, co opravdu chcete

Poskytnu vám plnou podporu a bezpečný prostor pro sdílení 

Budu s vámi otevřeně sdílet mé vlastní zkušenosti

Nebudu vám říkat, co a jak máte dělat, ani dávat zaručené návody - naopak - budete mít ode mě plnou podporu v tom, co chcete dělat VY!

Pokud se chcete dozvědět více o tom, na jaká témata v koučinku se nejčastěji zaměřuji, podívejte se prosím na stránku Kdo jsem

Co o mně říkají moji klienti

Nela L., Praha

Certifikovaná koučka

Míša je skvělá koučka a má pro koučování neuvěřitelný cit a talent. Dokáže se na mě perfektně naladit, sezení s ní jsou uvolněné, klidné a plné inspirace a pochopení... více

Luboš M., Praha

Lead Software Architect

K možnosti využití osobního kouče pro zlepšení osobního i profesního života jsem se dostal úplnou náhodou a musím říct, že toho v žádném případě nelituji... více

Rozhodli jste se, že chcete změnit svoji kariéru, vztah k pěnězům, nebo rozjet svůj vlastní business a změnit svůj život?
 
Pokud máte zájem o koučink se mnou, ozvětě se mi prosím přes formulář níže.
bottom of page